Μια φωτογραφία, μια ιστορία…

Εκδήλωση της Α΄ και Β΄ Λυκείου

Την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023 πραγματοποιήθηκε εκδήλωση των μαθητών της Α΄ και Β΄ τάξης του Λιβανείου Γενικού Λυκείου Καρδαμύλων εκδήλωση με θέμα «Μια φωτογραφία, μια ιστορία», την οποία οργάνωσε η πληροφορικός του σχολείου μας κ. Αλέκα Κάρκαλου. Ευχαριστούμε θερμά όλους τους παρευρισκόμενους που γέμισαν ασφυκτικά την αίθουσα της «Αποθήκης» και στήριξαν με την παρουσία και τον οβολό τους την προσπάθεια των μαθητών μας να συγκεντρώσουν χρήματα για την εκδρομή τους στην Κύπρο, στο πλαίσιο του περιβαλλοντικού προγράμματος «Χρυσοπράσινο φύλλο». Ιδιαίτερες ευχαριστίες στους γονείς των μαθητών μας για τα νόστιμα κεράσματα, στην κ. Ευαγγελία Παπαζή για την παραχώρηση φωτογραφικού υλικού και πληροφοριών από τα βιβλία της, τους κυρίους Αλέξανδρο Καραμούζο και Χρήστο Μιχαλιό για τις σπάνιες φωτογραφίες.